REKSİS CNC AHŞAP MAKİNALARI
Ahşap Makinaları

Ahşap CNC Makinaları
ile hizmetinizdeyiz.

Yüksek Güvenlik

Makine üretimlerimizde işleyeceğiniz ürünleri ve makine kullanıcılarını korumak için özel tasarımlar içermektedir.

Deneyimli Kadro

Ahşap işleme CNC Router makinaları ile ilgili sektörün değişen yenilikleri konusunda sürekli eğitimler alan uzman personel kadromuz ile destek vermekteyizdir.

Tercihe Göre Üretim

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda makinede istenilen ekipmanlara göre özel projelerin üretimini yapmaktayızdır.

HAKKIMIZDA


 Reksis CNC Makine, 1996 yılında CNC Makinalarının henüz yaygın olmadığı dönemlerde farklı üreticiden alınan CNC tezgah ile fason ahşap kesim hizmetleri vermekle başlayıp, zamanla oluşan arızalardan kaynaklı CNC Router makineleri hakkında deneyim sahibi olmuştur. Piyasa koşullarından kaynaklı fason üretim hacminin iki katına çıkması yeni makina gereksinimini sağlamıştır. Böylelikle ikinci makina satın almak yerine, Cnc tezgahını üretme fikrini ortaya çıkarmıştır. 

1999 yılında bünyemizde kullanmak için ilk CNC Router makinası üretmeye başlamış olup, piyasadaki iş talepleri ile doğru orantılı olarak 2007 yılına kadar toplamda altı adet CNC Router ürettik. 
2010 yılında fason üretim hizmetimizi sonlandırıp, CNC Router üretimi yapmaya karar verdik.
Aktif olarak üretim faaliyetlerimizin başlamasından bu yana yaklaşık olarak geçen 13 yıllık zaman içerisinde yüksek performans ve kalite her geçen gün artarak devam etmiştir. 
Reksis CNC Makine, Antalya’da 3000 m² alan içerisindeki showroom, yönetim, satış ve pazarlama, muhasebe, üretim ve teknik destek departmanlarıyla birlikte ekip çalışılmasıyla Flat tabla (düz tabla) CNC Router, CNC Router kapı işleme, CNC Router çoklu delik grubu makinaları üretip, ahşap mobilya üretimi yapan firmaların kapı işleme, rafix ve minifix bağlantı elemanları ile dolap yapabilme ve ebatlama ile ilgili ihtiyaçlarına çözüm sunmaktayızdır. 
Reksis Cnc kaliteden ödün vermeden piyasada en çok referansla seri üretim yapan firmalar arasında olup,%70 kısım yurtiçi satışları ve geriye kalan%30 kısım yurtdışı satışlarıdır. 

Misyon: Çalışanlarımızın hedefleri doğrultusunda teknik bilgi ve tecrübesi ile oluşturdukları eğitimlerdeki deneyimlerini müşterilerimiz ile çözüm odaklı iletişime geçmek ve müşteri memnuniyetini sağlayabilmektir. 

Vizyon: Piyasa ihtiyaçlarına göre yüksek kalitede ürünler üretip-geliştirip müşterilerimize profesyonel, rekabetçi ve yenilikçi çözümler sağlamaktır.   

REKSİS CNC ahşap işleme makinaları sektöründe uzmanlaşmış bir kuruluş olup, 1996 yılından beri ahşap, mobilya üreticileri ve reklamcılar için kapsamlı, yenilikçi makina teknolojileri üretmektedir.

İletişim


Adres:
Antalya Organize San. Bölgesi 3. Kısım 35.Cadde No:22
Döşemealtı/ANTALYA
Telefon: 0(242) 502 46 26
E-mail:[email protected]